Fööniksi meeskond

Fööniks

Siim Taras

Omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia kraadi, Pean oluliseks kliendikeskset lähenemist ning koostööd.
Fööniks

Linda Janter

Psühholoog. Pean tähtsaks inimeste vaimse tervist ja heaolu.
Fööniks

Rufus

Lisaks füsioteraapiale on ka meie meeskonnas ka üks vahva neljajalgne sõber! Koostöös Viktoriaga osutab Rufus füsioteraapiat..
Fööniks

Hanna-Liisa Tamm

Sotsiaaltöötaja. Pean oluliseks inimesest lähtumist ja tahan olla toetav, inimlik ja soe kliendi jaoks. Pean tähtsaks meeskonna-ja võrgustikutööd, armastan toetavat tagasisidet ja kvaliteetset nõustamist.
Fööniks

Viktoria Soodla

Füsioterapeut. Rühihäired, valud lihastes ja alaseljas, närvide ja liigeste probleemid. Viktoria on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõppe cum laude ja 2021 lõpetanud ka magistriõppe.
Fööniks

Art Aarelaid

Meie kontori tehniline tugi. Tema on inimene kellele saad kirjutada kui sul küsimusi meie kodulehe, teenuste või broneeringute kohta.
Fööniks

Hanna Kalajas-Tilga

Füsioterapeut. Rühihäired, valud lihastes ja alaseljas, närvide ja liigeste probleemid...
Fööniks

Kristiina Virro

Õde, kes on lõpetanud Tartu Tervishoiu kõrgkooli õenduse erialal ja viib ellu ravistrateegiaid, mis põhinevad kliendi elukaare toetamisele ja mis edendavad füüsilist, psühhosotsiaalset ja vaimset tervist. Toitumis- ja tervisenõustamine, allergiad ja toidutalumatus.
Fööniks

Catalina Porro

Hoolitsen meeskonna igapäeva toimimise eest ja töötan meeskonnas kogemusnõustajana teemadel: ärevus- ja paanikahood; depressioon; ellujääjad.
Fööniks

Maire Lass

Kui tundub, et maailm hakkab kokku varisema ja puudub motivatsioon elus edasi minna, tuleb Maire abiks ja räägib oma loo, aidates kitsaskohast välja tulla.
Fööniks

Elina Uustalu

Fööniksi tubli kogemusnõustaja tuleb professionaalselt appi oma kogemuslooga, et aidata sarnaste probleemidega inimesi.