Fööniksi meeskond

Fööniks

Teraapiakoer

Ka teraapiakoerad saavad koolitust, kuid neil on täiesti erinev töö kui teenistuskoertel. Nende ülesanne on pakkuda psühholoogilist või füsioloogilist teraapiat ka teistele isikutele peale nende käitlejate.
Fööniks

Hanna-Liisa Tamm

Pean oluliseks inimesest lähtumist ja tahan olla toetav, inimlik ja soe kliendi jaoks. Pean tähtsaks meeskonna-ja võrgustikutööd, armastan toetavat tagasisidet ja kvaliteetset nõustamist.
Fööniks

Viktoria Soodla

Füsioterapeut. Rühihäired, valud lihastes ja alaseljas, närvide ja liigeste probleemid. Viktoria on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõppe cum laude ja 2021 lõpetanud ka magistriõppe. Varasemalt on Viktoria töötanud Babyspordis beebide ja laste füsioterapeudina, kuid suudab ka edukalt täisealistele teenust pakkuda.
Fööniks

Mai-Liis Liiser

On lõpetanud Suurbritannias Aberdeeni ülikooli with first class honors (ehk siis üks parimaid oma klassis), praktiseerib ta kõiki õpitud moodsaid psühholoogia nüanse ja nõustamismeetodeid. Kasutades inimese keskset lähenemist leiab ta lahendused igas vanuses inimeste erinevatele probleemidele. Vaimse tervise ülalhoid on sama tähtis kui hingamine, mis on igaühe õigus.
Fööniks

Art Aarelaid

Meie kontori tehniline tugi. Tema on inimene kellele saad kirjutada kui sul küsimusi meie kodulehe, teenuste või broneeringute kohta.
Fööniks

Hanna Kalajas-Tilga

Füsioterapeut. Rühihäired, valud lihastes ja alaseljas, närvide ja liigeste probleemid...
Fööniks

Kristiina Virro

on lõpetanud Tartu Tervishoiu kõrgkooli õenduse erialal ja viib ellu ravistrateegiaid, mis põhinevad kliendi elukaare toetamisele ja mis edendavad füüsilist, psühhosotsiaalset ja vaimset tervist. Toitumis- ja tervisenõustamine, allergiad ja toidutalumatus, ravikaardi täitmine.
Fööniks

Catalina Porro

Kogemusnõustaja kelle motoks on muuta maailma paremaks ühe inimese kaupa. On läbinud kogemusnõustaja koolituse aastal 2020. Tema valdkonnaks on ärevus- ja paanikahood; depressioon; kaassõltuvussuhted ja perevägivald. Catalina õpib TÜ sotsiaalteaduskonnas.
Fööniks

Lilija Viidebaum

Psühholoog. Nõustamisel kasutab ta enamasti kognitiiv-käitumuslikku meetodit, mis põhineb oma mõttemaailma muutmisel, et probleemidega toime tulla. Pole oluline, mis sinuga juhtub, vaid kuidas sa sellesse suhtud...
Fööniks

Maire Lass

Kui tundub, et maailm hakkab kokku varisema ja puudub motivatsioon elus edasi minna, tuleb Maire abiks ja räägib oma loo, aidates kitsaskohast välja tulla. Ta on Läbinud nõustamisoskuse koolituse, omab ta vajalikke tehnikaid nõustamises ja on valmis olema toeks raskel ja pikal teekonnal, kuni leiate oma lootusekiire.