Juba 19ndast veebruarist toimub meie majas Vägi iseendas ürituse kohta loe siit alt. Artikli lõpust leiad, kuidas ennast ära registreerida su elu muutusele. 

Helivibratsiooni on kasutatud tervendamiseks iidsetest aegadest peale. 

Helivibratsiooni kaudu käivituvad raku puhastusmehhanismid ja rakkudest hakkavad väljuma jääkained. Vibratsiooni resoneerides keha mingi piirkonnaga hakkab see piirkond lõdvestuma. Ka inimese aju lainesagedus muutub, mis võimaldab vaadata alateadvusesse ja laskuda sügavasse meditatsiooni. Sellises seisundis on võimalik oma uskumusi muuta ja ennast ümber programmeerida.

Budistlikud mungad on kasutanud Tiibeti helikausse sajanditepikkuses traditsioonis nii meditatsiooniks kui ka valu leevendamiseks. 2008 aastal tehtud uuringute põhjal on tõestatud, et ka kroonilise selgroovaluga inimeste sümptomid leevenevad.

Võib öelda, et heli mõju on kiire, tihti isegi kohene, ja läbistav, see võib olla nii tasakaalustav kui ka lammutav. 

Juba piiblis on kirjeldatud, kuidas Jeeriko müürid langesid heli kaasabil. Sarnast meetodit kasutas Saksamaa Teise maailmasõja ajal ja hiljem ka teised suurriikide eriteenistused. Helivibratsiooni lammutavat väge kasutati lahinguotstarbel 2005. aasta 5. novembri hommikul tugevalt relvastatud Somaalia laevapiraatide vastu, kus vaid ühe LRAD-infraheliseadme ning ühe seda käsitseva tehniku tegevuse tulemusena jäi ära kruiisilaeva kaaperdamine ja pantvangikriis. 

Helisageduste harmoneerivat ja tasakaalustavat jõudu saab igaüks kasutada, et toetada ülesehitava väe jõustamist iseendas. Meie oleme loonud selleks sarja 

“Vägi iseeneses”

Sari koosneb kolmest osast ja moodustab terviku, kus kehalise lõõgastuse kaudu liigutakse enda hetkeolukorra teadvustamise, eesmärgi seadmise ja soovitud muutuse aktiveerimiseni. Abivahendina kasutatakse Tiibeti helikausse. Töötoad annavad võimaluse uurida teisenenud tajus enese olukorda ja panna aluse muutusele. Erinevate osade ajaline järgnevus on selline, et protsess töötaks inimese jaoks kõige paremini. Pärast kolmandat osa saab inimene ise kasutada spetsiaalselt selle jaoks loodud helisalvestisi ja juhendatud meditatsiooni salvestist.

I.  Kogu keha lõdvestus

Esimene osa on lõõgastav ja kogetav keha kaudu. Siin vaigistame meele ja vabastame kehasse salvestunud ebameeldivaid emotsioone, et oleks võimalik jõuda lõdvestusse. Selleks kasutame ka paari spetsiaalset kehatehnikat, mis sisaldavad palju katsetatud ning häid tulemusi andnud holotroopse hingamise ja dünaamilise aktiivmeditatsiooni elemente, kuid põhiosa täidavad Tiibeti helikausside tekitatud sagedused.

 

II.  Varjust selgusesse

Teises osas toome nähtavale enese eest varjul olnu. Vaatleme seda, mis meie sees toimub, ja teadvustame hetkeolukorda. Enese olukorra teadvustamine võimaldab ellu tuua muutusi. Carl Gustav Jung on öelnud: “Kuni sa oma alateadvust ei teadvusta, suunab see sinu elu ja sina nimetad seda lihtsalt saatuseks.” Siin sead endale ka eesmärgi, mida tahad saavutada. Selles osas kasutame sümbioosi ja kontsentraati erinevatest asjakohastest ja mõjusatest tehnikatest. Enda püstitatud eesmärgile anname suuna ning hoo helisageduste abil.

III.  Soovitud muutuse aktiveerimine

Kolmandas osas anname Sulle juhtnööre, kuidas soovitut saavutada nii, et muutus oleks püsiv. Siin paneme aluse uuele olukorrale ja aktiveerime soovitud muutuse, Sinu soovitud muutuse aktiveerimist toetavad helikausside helid.

Anname Sulle kaasa salvestised juhitud meditatsiooniga ja spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud helidega, mida saad ise hiljem enda toetuseks kasutada erinevatel eluetappidel. 

Karen Kuldnokk

Karen on omandanud Tartu Ülikoolis doktorikraadi. Õpingute ajal ja ka hiljem on teda huvitanud keele ja mõtlemise seosed ning see, kuidas sõnaga saab ümbritsevat mõjutada ja ka enda jaoks sobivat luua. Ta on töötanud pikka aega Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes, kus on tegelenud täiskasvanute õpetamisega ning täiendanud enda suhtlemispsühholoogia ja täiskasvanupedagoogika oskusi.
Karen on tegutsenud joogaõpetajana ja tunneb sügavamat huvi inimese sisemaailmas toimuva vastu. Ta on töötanud inimeste alateadlike uskumustega ja täiendanud ennast PSYCH-K koolitusel. Samuti on ta läbinud Brandon Baysi rännakuteraapia intensiivkursuse ning praktiseerinud rännakumeetodit ise. Ta on õppinud aasta transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis ning tema eriliseks huviobjektiks on analüütiline psühholoogia, mille kesksed mõisted on näiteks alateadvus, kollektiivne alateadvus ja vari (mina väljatõrjutud aspektid).
Karen on kogenud, naistele suunatud seminaride korraldaja. Tema missiooniks on naiste väe äratamine. Naiste ürgne vägi ja jõud on piiritu, kuid tänapäeva kiires maailmas kipume me vahel sihti kaotama ja selleks on olemas just Karen, kes meid oma ürgse jõu juurde tagasi suunab. Ta juhindub järgmisest mõttest: eneses peituv potentsiaal tuleb enese seest välja tuua ja seda täiel määral ära kasutada, et luua maailma rohkem väärtust.

Ermo Kattago

Ermo soovib tuua inimesteni mõistmise, et teadlikult suunatud vibratsioonide mõju inimese tervisele, enesetundele ja energiasüsteemile on korrastav, tervendav, pikaajaline, sügavale ulatuv ja kiire, tihti isegi kohene.
Aastatel 2014–2015 läbis ta rännakupraktiku õppe ja treeningu Eestis ja Hollandis.
Alates aastast 2015 töö helisageduste, vibratsioonide ja helimassaažiga.
2017. aastal tegi Ermo uurimisretke Nepaali, mille eesmärk oli tutvuda Himaalaja helikaussidega seotud praktikaga kohapeal traditsiooni keskel.
2017. aastal läbis OSHO dünaamilise aktiivmeditatsiooni juhendaja koolituse.
2017.–2018. aastal omandas BAI Body Awareness Institute’is MER-massaaži oskused täies mahus.
Aastatel 2017, 2018, 2019 said Ermo initsiatiivil teoks kogemusreisid grupile Põhja-Indiasse, sh ka väljaspool Hiina piiri Tiibeti pärimust hoidvasse piirkonda. Reiside eesmärk oli eeskätt endale kogemusi ammutada ning võimaldada suurepärast kogemust ka kogu grupile.
Ermo on tundnud pidevat huvi sageduste kasutamise vastu ning täiendanud oma teadmisi ja viimistlenud meetodeid. Ta on püüdnud mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel, et võtta need kasutusse praktikas.

Kui soovid endale seda lõõgastavat kogemust ja helide pagasit enda aitamiseks, siis vajuta all registreerimisnuppu ja saada meile oma soov. 

I  osa  hind 33,33 eurot

II osa hind  44,44 eurot

III osa hind  33,33 eurot

  • Kui soovid endale terviklikku lõõgastavat kogemust, on Sul võimalus osta kogu pakett. 
  • Kui soovid tulla sõbraga, kehtib sõbrakuul sõbraga registreerides 20% soodustust. 

I osale või tervikpaketile registreerimisel kehtib 50% reegel: registreerimisel tuleb tasuda 50% ning selgitusse märkida osalemise kuupäev, kellaaeg ja seminari nimetus. Teine 50% tuleb tasuda hiljemalt 1 päev enne sündmust.