tartu ruumi rent

Fööniks rendib ka ruume kohtumisteks

 

Fööniks on individuaalteraapia ruum, mis on sisustatud septsiaalselt privaatseteks kohtumiseks kliendi ja nõustajaga.

Kuna igapäevaelu muutub nii palju ja iga spetsialisti teekonna algus on konarlik, siis pakume ruumide renti ka oma ala spetsialistidele.

Meie ruumidest leiad endale kliendiga kohtumiseks kõik vajaliku, alates veest, suupistetest ja lõpetades teraapia kaartidega.

 

Ühe tunni rent on 20 eurot.
Ühe päeva rent on 85 eurot.
Minimaalne rent on 2 tundi.

Grupiteraapia ruum on mõeldud väikeste gruppide kohtumiseks.

Ruum mahutab 10 inimest ja nõustaja. Ruum on mõeldud nii hubaselt vabamale kohtumisele, mille kasutamiseks on olemas istumispadjad, kui ka ametlikule kokkusaamisele, milleks on klapptoolid. Olemas on ka põrandalambid, mis loovad hubase valguse ja muudavad ruumi kodusemaks, et iga klient tunneks ennast teraapia või teemaringis turvaliselt. 

Küsi pakkumist:

ruumid@foonikskonslutatsioonid.eu

Veebimaailm Gaia

Veebinõustamise läbiviimiseks on loodud Gaia, et igas maailma nurgas viibiv eestlane saaks emakeeles abi. Samuti on võimalik ruumis läbi viia koolitusi, seminare, konverentse ja koosolekuid. Ruum on sisustatud tänapäevaste ITK lahendustega, kahe suure ekraani ja kaameratega, mis liiguvad üle ruumi, püüdes kinni ruumis oleva inimese iga liigutuse. 

Kuna elame infoajastus, siis pakume nõustamist mugavalt läbi veebikeskkonna, võimaldades Teil nõustamist saada oma kodu mugavustest lahkumata.