fbpx
Close

Lilija Viidebaum

  • Home
  •  / 
  • Lilija Viidebaum

Lilija Viidebaum

Psühholoog. Nõustamisel kasutab ta enamasti kognitiiv-käitumuslikku meetodit, mis põhineb oma mõttemaailma muutmisel, et probleemidega toime tulla. Pole oluline, mis sinuga juhtub, vaid kuidas sa sellesse suhtud...

Lõpetanud kehakultuuriteaduskonna Tartu Ülikoolis, võimlemistreeneri-pedagoogi kutse.  Töötanud aeroobika treenerina, tervisevõimlemisgruppide juhendajana ja juhendanud südamehaigete võimlemisgruppe haiglas Tartus ja Tallinnas.
Teine  kõrgharidus  psühholoogia Tartu Ülikool. Omandanud sotsiaalpsühholoogia kutse ja töötanud tööharjutuse gruppide juhendajana Tartus, Viljandis, Paldiskis ja Antslas.

Läbinud suhtlemistreenerite väljaõppe kursuse, rehabilitatsioonimeeskondade täienduskursused ja psühhodraama kursuse.
Lilija pakub rehabilitatsiooniteenust Fööniksis. Nõustamisel kasutab enamasti kognitiiv-käitumuslikku meetodit, mis põhineb oma mõttemaailma muutmisel, et probleemidega paremini toime tulla. Samuti ka psühhoanalüüsi ja psühhodraama elemente.
Hobideks on tervisesport ja käsitöö. Soovitan seda ka oma klientidele, sest see   tekitab meie kehas õnnehormoone. Loomingulise tegevuse tulemusena tekib eduelamus, mis omakorda parandab meeleolu ja tõstab enesehinnangut.
Pole oluline, mis sinuga juhtub, vaid kuidas sa sellesse suhtud.

TEE TEKST SUUREMAKS